ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні Новомиколаївці та жителі району!

Прийміть наші щирі вітання з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності  України!

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті - на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі.

Багато чого в нашій країні зараз викликає подив. Багато чого - обурення.

Є чим пишатися, є що виправляти, є що вдосконалювати. Перш за все завжди слід пам'ятати, що змінити світ можна тільки змінивши себе. Будуючи  державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями.

Від усієї душі бажаємо Вам, Вашим рідним  міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Слава Україні!

З повагою, колектив Новомиколаївської районної ради

Запорізької області

Голова ради                                Ю.П.Павленко