Святкування Дня Збройних Сил України та Міжнародного Дня Волонтера.

Урочистості  до Дня Збройних Сил України та Дня волонтера пройшли  6 грудня  у сесійній залі Новомиколаївської районної ради.

З вітальними словами до присутніх звернулись голова районної ради Юрій Павленко, голова районної державної адміністрації Володимир Грянистий,  військовий комісар Новомиколаївського районного військового комісаріату Володимир Конопленко, голова Новомиколаївської районної волонтерської організації «Хто як не ми» Олександр Моргунов.

За сумлінне виконання службових обов‘язків, зразкову військову дисципліну та з нагоди Дня Збройних Сил України грамотами Новомиколаївської районної ради голова районної ради Юрій Павленко нагородив:

Володимира Конопленка-військового комісара Новомиколаївського районного військового комісаріату Запорізької області;

Тетяну Александрову- головного спеціаліста управління командування Новомиколаївського районного військового комісаріату Запорізької області;

Романа Приходько- головного спеціаліста управління командування Новомиколаївського районного військового комісаріату Запорізької області;

На свято були запрошені родини загиблих захисників Новомиколаївського району. Вшанували  тих, хто загинув у боротьбі за незалежність нашої держави хвилиною мовчання.

Святковий концерт подарували діти та школярі Новомиколаївських навчальних  та дошкільних закладів, учасники художньої самодіяльності.

Закінчився захід покладанням квітів до підніжжя Меморіального комплексу та пам‘ятного знака учасникам АТО.