Новомиколаївська районна рада Запорізької області
Новомиколаївський район, Запорізька область

День працівників освіти

Переглядів: 403

Немає завдання більш благородного, ніж давати людям знання, готувати їх до до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша і сама необхідна – це професія Вчителя.

5 жовтня  освітяни відзначали своє професійне свято – День працівника освіти.  Саме в цей день в Опорному навчальному закладі Новомиколаївська СЗОШ № 1 зібрались на свято  працівники освіти району та представники районних установ та організацій.

Привітали вчителів з їх професійним святом  голова Новомиколаївської  районної ради Юрій Павленко та голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Володимир Грянистий .
 

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі,  досягнуті успіхи  у справі навчання і  виховання підростаючого покоління, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Новомиколаївського району Запорізької області та з нагоди професійного свята голова районної ради Юрій Павленко  вручив Почесні грамоти Запорізької обласної ради    Надії Чарці та Наталії Сичовій.  А також розпорядженням голови районної ради Запорізької області за сумлінну працю , високий професіоналізм, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти грамотами Новомиколаївської районної ради були нагороджені Наталія Бейдик, Інна Дрангай, Олександр Черкасов, Світлана Вовк.

З найкращими побажаннями привітала свою освітянську родину начальник відділу освіти, молоді і спорту Марина Хробостова.

Учні школи подарували  своїм наставникам святковий концерт.

« повернутися до списку новин