ДО НОВОМИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ ПРИБУВ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

24 грудня 2019 року до Новомиколаївського району прибув з робочим візитом перший заступник голови Запорізької обласної держаної адміністрації Іван ФЕДОРОВ.

У зустрічі брали участь голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій ПАВЛЕНКО та голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Віталій ТАТАРЕНКО.

Іван ФЕДОРОВ зачитав розпорядження Президента України від 18 грудня 2019 року про призначення Віталія ТАТАРЕНКА на посаду голови Новомиколаївської районної державної адміністрації та особисто привітав.

Також Іван ФЕДОРОВ відповів на ряд питань активу району.

В ході робочої зустрічі заплановано відвідати філію «Запорізький кінний завод № 86»  державного підприємства «Конярства України».