Комунальний заклад «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області презентує

В   рамках святкування   24 серпня – Дня Незалежності України та з метою національно-патріотичного виховання молоді з 1 серпня 2019 року в комунальному закладі «Новомиколаївська центральна районна бібліотека»    Новомиколаївської районної ради Запорізької області організована виставка – «Роман про Батьківщину».

На виставці представлена література з історії  формування, утворення, сьогодення української держави.

А також всі відвідувачі можуть переглянути та ознайомитись  з книжковою виставкою  «Прапор миру, вільності і волі», приурочену Дню Прапора України, який буде відзначатися 23 серпня.