28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників, який встановлено в Україні згідно з Указу Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України. Низько вклоняюсь і висловлюю слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни. Ваша мужність і відвага, героїзм та нескореність є зразком для прийдешніх поколінь. Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, а тому ми  твердо віримо у нашу перемогу.

Бажаю всім ветеранам та захисникам України міцного здоров’я, довгих років життя, любові, уваги рідних і близьких.

З Днем визволення України!

З повагою

Голова районної ради                                               Юрій Павленко