ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ, УПРАВЛІННЯ ОБ`ЄКТАМИ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ

1 березня 2019 року відбулось засідання  постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики.

На засіданні були присутні: голова постійної комісії Станіслав Пеньковський та члени постійної комісії Петро Данильченко, Костянтин Узун та Віктор Власов.

Були запрошені на комісію: кандидат на посаду директора комунального підприємства «Надія» Новомиколаївської районної ради Сергій Безрук, кандидат на посаду директора Новомиколаївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Олександр Черкасов та головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Юлія Шевцова.

Розглядались питання порядку денного:

1. Про розгляд кандидатури на призначення директора комунального підприємства «Надія» Новомиколаївської районної ради.

2. Про розгляд кандидатури на призначення директора Новомиколаївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

3. Про розгляд листа Новомиколаївського відділу Токмацької місцевої прокуратури Запорізької області від 221.02.2019 № 37/3-318 вих. 19.

Комісією розглянуто питання порядку денного та прийнято відповідні рішення.