18 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТОК ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ В УКРАЇНІ І МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТОК ТА ВИЗНАЧНИХ МІСЦЬ

18 квітня у Міжнародний день пам’яток та визначних місць в Україні щорічно відзначається День пам’яток історії та культури.

Це свято встановлене Указом Президента України «Про День пам’ятників історії та культури» № 1062/99 від 23 серпня 1999 року. На підтримку ініціативи вчених, архітекторів, реставраторів, працівників державних органів охорони пам’ятників історії та культури.

Дорогі земляки, щиро вітаю вас з

Днем пам’яток історії та культури України і

Міжнародним днем пам’яток та визначних місць!

Бажаю усім тим,  хто примножує і зберігає культурну спадщину України здійснення мрій, професійного зростання, натхненної, наполегливої та результативної праці задля збереження національного надбання України для кожного громадянина та наших нащадків!

З повагою

Голова районної ради                                                       Юрій Павленко