Відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек

30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек - це свято фахівців, які все життя зберігають диво людського творіння, скарбницю людських знань - книгу. Сьогодні о 9.00 в залі комунального закладу «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулися урочистості з нагоди цього свята.

З привітальними словами та словами вдячності виступили - керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина Давиденко, заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Тетяна Суббота, начальник Відділу культури і туризму Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Юлія Сорока. Гості заходу побажали бібліотекарям успіхів, натхнення і плідних звершень в роботі, міцного здоров'я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії - постійного покращення якості обслуговування користувачів та забезпечення найрізноманітніших запитів читачів.

За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи в районі, популяризацію української книги, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня бібліотек, кращих спеціалістів цієї галузі було нагороджено грамотами.

Керуючою справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Іриною Давиденко вручено:

- почесну грамоту Запорізької обласної ради - директору комунального закладу «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Світлані Дорогокуплі за високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек;

грамоту Новомиколаївської районної ради  - завідуючій Софіївської сільської бібліотеки Наталі Муравйовій за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, добросовісне виконання посадових обов‘язків, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек .