ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства.

Це свято, присвячене усім аграріям країни.

19 листопада о 10:00 годині біля районного центру культури та дозвілля проходив святковий ярмарок та фестиваль «Української кухні».

Село, земля, людина, вирощування хліба – ось основне, що поєднує професійне свято працівників сільського господарства.

Ця галузь була, є, і буде вічно, тому, що все починається з найпростішого і водночас з найскладнішого – землі, яка  є початком і кінцем всього живого на ній.

Мешканці Новомиколаївщини та гості мали можливість придбати і традиційні блюда харчування, і різноманітні смаколики. А головне – за цінами виробника. Тому й покупців знайшлося немало.

З вітальними словами звернулись голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Вікторія Чмельова та голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко. Керівники району побажали усім дбайливим господарям здоров`я, щастя, добробуту, невичерпної наснаги та успіхів у розвитку власної справи, добрих засівів, рясних всходів та щедрих ужинків.

Грамотами та подяками з нагоди професійного свята були відзначені:

- за активну участь у Покровському ярмарку до Дня м. Запоріжжя та з нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства  України: Коцило Тетяна Павлівна, Шапаренко Валерій Васильович, Павелко Микола Олександрович, Ключ Тетяна Володимирівна, Павленко Вячеслав Іванович, Парахін Василь Васильович, Прибор Валерій Іванович, Важненко Володимир Вікторович, Кліман Ігор Володимирович, Кліман Дарина Володимирівна, Войний Олександр Володимирович;

- за особистий вагомий внесок в розвиток сільськогосподарської галузі Новомиколаївського району та з нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства України: Сиротенко Іван Олексійович, Дащенко Василь Іванович, Козлов Юрій Вікторович, Заїченко Анатолій Володимирович, Падалко Микола Миколайович, Андрієць Андрій Вікторович, Потій Андрій Анатолійович, Дзюбаненко Яна Анатоліївна, Марущак Катерина Михайлівна, Калгін Сергій Олександрович;

- за сумлінну працю, значні трудові здобутки, вагомий внесок у збільшення виробництва сільськогосподарської продукції та з нагоди Дня працівників сільського господарства Узун Костянтин Стельянович;

- за сумлінну працю, значні трудові здобутки, вагомий внесок у збільшення виробництва сільськогосподарської  продукції та з нагоди Дня працівників сільського господарства Шкребтан Сергій Михайлович;

- за сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства Бутенко Сергій Вікторович;

- за сумлінну, плідну працю, значний особистий внесок у реалізацію повноважень Державної служби України  з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на території Запорізької області та з нагоди святкування професійного свята - Дня працівників сільського господарства Акінцев Степан Володимирович.

Гості, що прибули на свято, могли скуштувати різноманітних українських страв та напоїв, адже їх щедро пригощали працівники бюджетних установ, організацій, підприємств, сільських та селищних рад Новомиколаївського району.

Розважали всіх на святі гарними українськими піснями колективи «Троянда», «Селяночка», «Калинонька», «Сузір`я», «Червона калина», «Любитчанка», вокалісти Катя Калгіна, Людмила Надюк, Юлія Сніжко, Анжела Дмитренко, Тетяна Кадуліна та танцюристи Софіївського будинку культури.

Виступи цих колективів стали родзинкою ярмарку, бо зарядили людей позитивом та гарним настроєм на усі вихідні.