ВІДБУЛАСЬ 40 ЧЕРГОВА СЕСІЯ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

20 грудня 2019 року о 10.00 відбулося пленарне засідання сорокової чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

На початку засідання голова районної ради  представив призначеного голову Новомиколаївської районної державної адміністрації Віталія ТАТАРЕНКА та привітав з Днем народження першого заступника  Новомиколаївської районної державної адміністрації Сергія ГУБАТЕНКА.

Головував на сесії голова Новомиколаївської районної ради Юрій ПАВЛЕНКО. У роботі сесії прийняли  участь заступник голови ради Петро ДУБОВИК та голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Віталій ТАТАРЕНКО.

Були присутні:   начальники відділів та управлінь структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови сільських та селищних рад, керівники установ, організацій, підприємств та установ району, виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради та Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

Доповідачами були: керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ірина ДАВИДЕНКО, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату районної ради Юлія ШЕВЦОВА,  начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Марина ХРОБОСТОВА, начальник управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Валентина ЗАХАРЧУК, депутат Новомиколаївської районної ради Сергій ЧАЛИЙ, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Новомиколаївська центральна районна лікарня» Генадій НЕСТЕРЕНКО, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Новомиколаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій ГОЛУБ, начальник відділу економічного, агропромислового розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства Новомиколаївської районної державної адміністрації Ольга БОНДАРЕНКО, директор комунального підприємства «Надія»  Сергій БЕЗРУК, директор комунальної установи «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Олександр ТИЩЕНКО, директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ірина СОКОЛОВА.

Депутати розглянули питання порядку денного та  прийняли відповідні рішення.