НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

6 січня 2017 року о 14.00  біля районного центру культури та дозвілля новорічно-різдвяний фестиваль розпочався з вітання до присутніх голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Вікторії Вікторівни Чмельової.

Голова районної ради Юрій Павлович Павленко привітав з ювілейним днем народження Осовську Ірину Сигізмундівну та вручив почесну грамоту Запорізької обласної ради.

Всіх присутніх розважали районні самодіяльні колективи та

діти-колядники.

Також всі бажаючі могли пригоститися смачною кутею, пловом, шурпою, духмяною випічкою та гарячим чаєм.

Свято супроводжувалося лапатим снігом, який прикрасив не тільки святково оформлену центральну площу селища Новомиколаївка, а і ввесь район покривши гарним сніговим килимом землю, що додало особливого значення такому святу.