Висловлюємо щирі співчуття з приводу трагічної загибелі Уткіна Юрія Свиридовича – депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області

Переглядів: 1961

На 49 році життя, 17 січня 2020 року внаслідок дорожньо-транспортної пригоди трагічно загинув депутат Новомиколаївської районної ради Уткін Юрій Свиридович. Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради  висловлює найщиріші слова співчуття.

Нехай добрий, світлий спомин про Юрія Свиридовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, проте світлі спогади про Юрія Свиридовича, який залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть.

Поділяємо біль та горе разом з рідними та близькими.

Вічна і світла йому пам’ять!