15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-та річниця виведення радянських військ з Афганістану

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого 2019 року в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-та річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до своїх рідних.

Схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

З вдячністю звертаюсь до тих героїв,  що живуть поряд з нами.

Від усього серця бажаю  вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

З повагою

Голова районної ради                                                                                                 Юрій Павленко