В районі відзначили День пам’яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня на Новомиколаївщині з метою гідного вшанування подвигу українського народу  у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів  пройшов захід до  Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Центральною вулицею селища Новомиколаївки пройшла мирна хода на чолі з керівництвом району, учасниками Другої світової війни. В ході приймали участь, як і учнівська молодь так і трудові колективи району, громадськість.

о 17:00 в КЗ « Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради відбулися урочисті заходи.

До всіх учасників заходу звернулися голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко та голова районної державної адміністрації Володимир Грянистий.

Для гостей свята був підготовлений святковий концерт за участю дитячих колективів, учасників  районного центру культури  та дозвілля та учнів КЗ « Новомиколаївський навчально-реабілітаційний центр «Паросток» імені В.А.Польського.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни.  Біля стели загиблим воїнам з промовою  звернулася голова Новомиколаївської районної організації ветеранів України Світлана Тимофіївна Бажан.

Завершення концерту відзнаменувалося  святковим салютом.

Продовжилось свято народними гуляннями.