ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

В ході підготовки до 28 позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулись засідання постійних комісій:

-14.09.2018 року о 10.00 год. - з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики.

-17.09.2018 року о 13.00 год. - з питань освіти, охорони здоров`я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології.

-18.09.2018 року о 9.00 год. - з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини;

-19.09.2018 року о 10.00 год. - з питань бюджету, фінансів, підприємства та соціально-економічного розвитку.

В роботі комісій  брали участь: голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області ЮРІЙ ПАВЛЕНКО, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області ІРИНА ДАВИДЕНКО.

Доповідачами по питанням порядку денного були: начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області ОЛЬГА БОНДАРЕНКО, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області МАРИНА ХРОБОСТОВА, начальник управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області ВАЛЕНТИНА ЗАХАРЧУК, головний лікар комунального закладу «Новомиколаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Новомиколаїської районної ради Запорізької області СЕРГІЙ ГОЛУБ, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату  Новомиколаївської районної ради Запорізької області ЮЛІЯ ШЕВЦОВА, депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області, голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики СТАНІСЛАВ ПЕНЬКОВСЬКИЙ.

19.09.2018 о 14.00 відбулось засідання президії Новомиколаївської районної ради Запорізької області на якому були узгоджені питання порядку денного та внесено пропозиції про включення додаткових питань на розгляд сесії.