В РАЙОНІ ПРОЙШЛИ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

У день покровительки всього роду козацького Пресвятої Покрови українці відзначають День захисника України та День українського козацтва.

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, прагнення вільно жити на власній землі. З дідів-прадідів  українці мріяли про  незалежність, а виборовши її у 1991 році, продовжують захищати і відстоювати свої кордони донині.

Сьогодні кращі наші сини пліч-о-пліч боронять українську землю, відстоюючи її цілісність. Ми з гордістю говоримо про нашу армію, про тисячі справжніх чоловіків, які стали на захист кордонів України. А також про мільйони простих небайдужих українців-волонтерів, які годують, одягають, забезпечують усім необхідним  армію.

Біля адміністративної будівлі районної ради 13 жовтня 2020 року о 13.00 відбулися  урочистості з відзначення Дня захисника України. На заході були присутні: керівництво та виконавчий апарат РДА, виконавчий апарат районної ради,  представники установ та підприємств, військовослужбовці,  сім‘ї загиблих воїнів на Сході України, учнівська молодь та громадкість.

З вітальним словом до присутніх звернулися  голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Віталій Татаренко та тимчасово виконуючий обов‘язки  військового комісара Новомиколаївського районного військового комісаріату Олександр Буц.

За сумлінну плідну службу, високий професіоналізм, відповідальність, зразкову військову дисципліну, вагомий внесок у ефективне виконання поставлених завдань  та з нагоди  Дня захисника України керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Ірина Давиденко вручила грамоти Новомиколаївської районної ради Запорізької області:

- Світлані Кривогуз- солдату, діловоду служби захисту інформації Новомиколаївського районного військового комісаріату;

- Інні Ганенко- службовцю Збройних сил України, головному спеціалісту відділення комплектування Новомиколаївського районного військового комісаріату;

-Віталію Євмену- прапорщику, начальнику служби захисту інформації Новомиколаївського районного військового комісаріату;

-Олексію Гранченку- лейтенанту, начальнику відділення забезпечення Новомиколаївського районного військового комісарату.

Щирі слова підтримки та співчуття линули на адресу родин, які втратили своїх синів, чоловіків, батьків. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять перед подвигом славних синів України – героїв славних козаків, визволителів у роки Другої світової війни, героїв небесної сотні і героїв АТО та ООС. Також покладено квіти до пам’ятного знаку.

Урочистий захід пройшов  у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі.