Привітання голови районної ради з Новим Роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі району!
       Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами — Новим Роком та Різдвом Христовим!
Новорічні свята — особливі для кожного з нас. Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підводимо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас — і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки.

Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння і любов.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою голова ради                                                                                      Юрій  Павленко