Святкові урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня- 8 березня

06 березня 2020 року в комунальному закладі «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області  відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня – 8 Березня.

Представниць прекрасної статі вітали голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, голова Новомиколаївської  районної державної адміністрації Віталій Татаренко, голова Новомиколаївської селищної ради Сергій Шамайда. Вони побажали присутнім в залі жінкам міцного здоров’я, успіхів у роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра.

Під час урочистого заходу, за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну участь у громадському житті району та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, грамотою Новомиколаївської районної ради  нагороджено кращих жінок району:

- керуючу справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Ірину Давиденко;

- сестру медичну комунального закладу «Новомиколаївський навчально-реабілітаційний центр «Паросток» імені В.А.Польського Тетяну Бондарєву;

- завідуючу Терсянською сільською бібліотекою та художнього керівника Терсянського сільського будинку культури Любов Гамолю;

- начальника служби у справах дітей Новомиколаївської районної державної адміністрації Людмилу Денисенко;

- директора Терсянського сільського будинку культури Світлану Котляр;

- депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання Тетяну Коцило;

- сестру медичну терапевтичну дільничну амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Новомиколаївка Ларису Подріз;

- адміністратора Центру надання адміністративних послуг відділу архітектури, містобудування та архівної справи  Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Валентину Сердюк;

- бухгалтера Новомиколаївської об‘єднаної установи комбінованого типу ясла-сад №1 «Пролісок» Світлану Шкребтан.

Почесною грамотою Запорізької обласної ради нагороджена завідуюча Веселогаївським сільським клубом комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Тамара Троян.

Чудовим подарунком для всіх жінок став святковий концерт. Зал з вдячністю та щирими оплесками вітав керівників району, гостей та виступи усіх учасників.