Засідання президії Новомиколаївської районної ради Запорізької області

17 квітня 2019 року о 10.00 голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області  Юрій Павленко провів засідання президії районної ради в ході підготовки до другого пленарного засідання 34 позачергової сесії районної ради, яке відбудеться  18 квітня 2019 року о 10.00 в сесійній залі районної ради.

На засіданні були присутні члени президії: Юрій Павленко, Петро Дубовик, Віктор Гут, Світлана Гут, Микола Павелко, Станіслав Пеньковський,  Олександр Мануйлов.

Також в засіданні приймали участь: голова  Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області   Володимир Грянистий, депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області Сергій Голуб, начальник управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Валентина Захарчук, начальник Новомиколаївського відділення поліції Пологівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Запорізькій області Артур Лезінський, начальник УФЗБО ГУНП у Запорізькій області Анатолій Мамот, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина Давиденко.

Президією було  розглянуто та обговорено питання «Про внесення змін та доповнень до рішення Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 21.12.2018 № 22 «Про районний бюджет на 2019 рік».