Відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери України

Традиційно у першу неділю листопада  відзначається День працівника соціальної сфери України. З нагоди свята  1 листопада 2019 року о 13.00 в комунальному закладі «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулися урочистості.

Працівників соціальної сфери району привітали голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко та голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Володимир Грянистий.

У своєму виступі голова ради Юрій Павленко  зазначив, що прагнення допомогти кожному в непростих життєвих ситуаціях є характерною професійною рисою людей, які працюють у соціальній сфері. Він подякував  працівникам за роботу та  побажав присутнім міцного здоров’я, успіхів та здобутків у їх нелегкій справі.

Кращих соціальних працівників було нагороджено грамотами Новомиколаївської районної ради.

За сумлінну працю, вагомий внесок у виконання завдань пов‘язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту від безробіття та з нагоди професійного свята нагороджено – провідного фахівця з питань зайнятості сектору взаємодії з роботодавцями у відділі надання соціальних послуг Новомиколаївської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Тетяну Субботу та провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Новомиколаївської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Тетяну Загорій.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики та з нагоди професійного свята нагороджено – завідувача сектору персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Управління соціального захисту населення Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Марину Рисинець.

За значні професійні досягнення, багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов‘язків, творчий підхід до обраної справи та з нагоди професійного свята нагороджено – соціального робітника комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Оксану Шевченко.

Приємні хвилини відпочинку подарували танцювальні колективи та вокаліст Артур Нестеренко .