ВІДБУЛАСЬ 42 ЧЕРГОВА СЕСІЯ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

20 березня 2020 року о 10.00 відбулося пленарне засідання сорок другої чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Головував на сесії голова Новомиколаївської районної ради Юрій ПАВЛЕНКО. У роботі сесії прийняв  участь  голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Віталій ТАТАРЕНКО.

На початку засідання голова ради Юрій ПАВЛЕНКО привітав з ювілейним днем народження начальника відділу культури і туризму Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Юлію  СОРОКУ і начальника відділу правової роботи, управління персоналом, документообігу та контролю апарату   Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Марію СІЛУШИНУ  та вручив Почесні грамоти Запорізької обласної ради.

Доповідачами були: керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ірина ДАВИДЕНКО,  начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради Олена ЧЕРНЯВСЬКА,  начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Марина ХРОБОСТОВА, заступник  начальника управління- начальник бюджетного відділу управління  фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Неля ВОДОЛАЗЬКА, керівник апарату Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяна ПАЗІЙ, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Новомиколаївська центральна районна лікарня» Генадій НЕСТЕРЕНКО,  головний лікар комунального некомерційного підприємства «Новомиколаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій ГОЛУБ,  директор комунального підприємства «Надія»  Сергій БЕЗРУК,  начальник відділу «Новомиколаївське бюро правової допомоги»Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Олександр КОТОВ.

Депутати розглянули питання порядку денного та  прийняли відповідні рішення.