33 чергова сесія Новомиколаївської районної ради Запорізької області

15 березня  2019 року о 10.00 відбулося пленарне засідання тридцять третьої чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

Головував на сесії голова Новомиколаївської районної ради ЮРІЙ ПАВЛЕНКО. У роботі сесії приймав участь заступник голови Новомиколаївської районної ради ПЕТРО ДУБОВИК.

Були присутні: виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради, апарат Новомиколаївської районної державної адміністрації, начальники структурних відділів, управлінь Новомиколаївської районної державної адміністрації, керівники установ, організацій, голови сільських та селищних рад.

На початку сесії головуючий надав слово голові Новомиколаївської районної виборчої комісії ВАЛЕНТИНІ КОРНУХ, яка оголосила, що з числа  депутатів Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання вибув ВАЛЕРІЙ БОНДАРЕНКО. У зв’язку з цим новим депутатом став ЄВГЕНІЙ ЛИСЕНКО, депутати привітали колегу з початком роботи та побажали йому натхнення у виконанні депутатських повноважень.

Також з метою забезпечення виконання вимог частини 3 статті 6 Закону України «Про прокуратуру» враховуючи пункт 36 частини 1 статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» слово для доповіді головуючий надав керівнику Токмацької місцевої прокуратури старшому раднику юстиції НАТАЛІЇ БОНДАРЕНКО стосовно результатів діяльності Токмацької місцевої прокуратури за 2018 рік на території Новомиколаївського району Запорізької області та на виконання вимог частини 2 статті 9 Закону України «Про національну поліцію» враховуючи пункт 36 частини 1 статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» начальнику Новомиколаївського відділення поліції Пологівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Запорізькій області АРТУРУ ЛЕЗІНСЬКОМУ стосовно результатів діяльності на території Новомиколаївського району  Запорізької області за 2018 рік.

Після чого депутати розпочали роботу сесії. Затвердивши  порядок денний депутати перейшли до розгляду питань. По всім питанням прийнято відповідні рішення.

Головуючий ЮРІЙ ПАВЛЕНКО озвучив питання включені в Різне:

• Звернення Лобка Миколи Івановича щодо присвоєння комунальному закладу «Дитячо – юнацький клуб фізичної підготовки» Новомиколаївської районної ради Запорізької області ім’я Миколи Дмитровича Мінаки.
  • Звернення Супрунова Олексія Федоровича щодо сприяння виготовлення технічної документації на зливний колодязь для злиття нечистот від приватних будинків в яких відсутня центральна каналізаційна система.