12 березня 2019 року о 08:30 відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

На засіданні конкурсної комісії головувала начальник відділу культури і туризму Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Юлія Сорока.

В роботі приймали участь: керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина Давиденко, депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області Сергій Голуб, голова постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення  та екології, депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області Світлана Гут, голова постійної комісії з  питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики, депутат Новомиколаївської районної ради Запорізької області Станіслав Пеньковський, заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Дубовик, від трудового колективу, директор Терсянського сільського будинку культури Світлана Котляр, від трудового колективу, культорганізатор І категорії комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Людмила Надюк, від трудового колективу, провідний методист з народної творчості комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області Галина Твердомед.

Питаннями порядку денного були:

1. Про розгляд документів, поданих кандидатами на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області, відповідність кваліфікаційних вимог та допуск до участі у конкурсі.
  2. Про ухвалення способу голосування на другому засіданні конкурсної комісії.
  3. Про визначення дати другого засідання конкурсної комісії.

Комісією було розглянуто всі питання порядку денного та вирішено провести друге засідання з конкурсного  добору на посаду директора комунального закладу «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області 12.03.2019 о 9:05.