РОБОЧА НАРАДА З ПИТАНЬ СТАТУТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ, КООРДИНАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА РОЗВИТКУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

04.07.2019 року о 10.00 під головуванням голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрія Павленка відбулась робоча нарада, в якій взяли учать також: заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Дубовик, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина Давиденко, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юлія Шевцова, директор комунальної установи «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Новоиколаївської районної ради Запорізької області Олександр Мануйлов, голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Володимир Грянистий, заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Тетяна Суббота, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Марина Хробостова, заступник начальника - начальник бюджетного відділу управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Неля Водолазька, начальник управління Державної казначейської служби у Новомиколаївському районі Запорізької області Ніна Калініченко.

Розглядалось питання порядку денного про статутну діяльність комунальної установи «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Новоиколаївської районної ради Запорізької області.

Усі проблемні питання було попередньо розглянуто та вирішено провести наступну нараду для прийняття остаточного рішення.