22 вересня День партизанської слави

День партизанської слави встановлено в Україні «...на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам'яті...». Про це сказано в Указі Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року N1020/2001.

День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя. Це свято людей сильних духом, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу. У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про їх мужність, стійкість та самовідданість.

День партизанської слави з’явилося в національному календарі і як день пам’яті, адже проходять роки і прямих свідків того часу стає менше. Але герої не вмирають. Вони завжди будуть жити в наших серцях.

Низький  уклін героям, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

Ваші подвиги залишатимуться прикладом для сьогоднішнього та прийдешніх поколінь.

Голова районної ради                                       Юрій Павленко

та виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради Запорізької області