28 ЧЕРГОВА СЕСІЯ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

21 вересня 2018 року під головуванням  голови районної ради Юрія Павленка відбулося пленарне засідання двадцять восьмої чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

В роботі сесії приймав участь голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Володимир Грянистий. Також на сесію були запрошені селищні, сільські голови Новомиколаївського району, керівники установ та організацій, громадськість.

На початку роботи голова районної ради Юрій Павленко привітав усіх присутніх з Міжнародним Днем Миру та Днем миру в Україні.

На розгляд 28 сесії виносилося 30 питань, депутатами було запропоновано включити до порядку денного сесії ще 7 питань. Після внесення доповнень і пропозицій та затвердження, депутати перейшли до розгляду порядку денного. Заслухали питання про результати діяльності Токмацької місцевої прокуратури на території  Новомиколаївського району Запорізької області за                 I півріччя 2018 року також звіти та хід виконнаня районних програм та внесли зміни до деяких з них. Традиційно районні обранці вносили зміни та доповнення до рішення районної ради  «Про районний бюджет на 2018 рік», дане питання викликало особливу дискуcію.

По питаннях порядку денного ухвалено відповідні рішення.