Новомиколаївська районна рада Запорізької області
Новомиколаївський район, Запорізька область

Знаменні для нашого району та селища дати: 95-а річниця утворення та 75-а річниця визволення Новомиколаївського району

Переглядів: 469

95 років відділяє нас від того історичного 1923 року, коли уряд України прийняв постанову про утворення нових територіальних одиниць. Новомиколаївський район став рівним серед рівних з центром  Новомиколаївка Запорізького округу.

28 вересня біля районного центру культури та дозвілля відбулися урочистості та святковий концерт присвячений Дню селища та 75-й річниці визволення Новомиколаївського району.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся голова Новомиколаївської районної ради  Запорізької області Юрій Павленко та голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Володимир Грянистий.

До вітання також приєдналися  голова Тернуватської селищної ради Новомиколаївського району Запорізької області Олександр Бабанін та ветеран праці, почесний громадянин Новомиколаївського району Микола Никифорович Куропата.

Голова Новомиколаївської районної державної адміністрації  Володимир Грянистий  вручив подарунки сім‘ї Липових, напередодні свята у них народився син, наймудрішій  жительці -Хлопко Марії Федірівні та Золотим Ювілярам- подружжя Карпуші.

Гарний настрій глядачам  своїми виступами подарували танцювальні колективи, вокалісти та аматори району.Учні та вчителі Новомиколаївського НРЦ «Паросток» імені В.А.Польського Запоорізької обласної ради та опорного навчального закладу Новомиколаївська СЗШ 1-111ст.№1 Новомиколаївської районної ради Запорізької області підготували  флешмоб.

Святковий концерт закінчився хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели загиблим воїнам, пам’ятного знаку учасникам АТО та Героям Небесної Сотні.

Для організації і проведення свята депутати Новомиколаївської районної ради одноголосно підтримали рішення про виділення коштів для виступу кавер гурту «Денс - Бенд» з міста Суми та святкового феєрверку.

« повернутися до списку новин