ІІ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 34 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

18 квітня 2019 року о 10.00 відбулось ІІ пленарне засідання 34 позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області під головуванням голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрія Павленка.

У засіданні приймали участь заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Дубовик, голова Новомиколаївського районної державної адміністрації Запорізької області Володимир Грянистий.

На сесії були присутні перший заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Сергій Губатенко начальники відділів та управлінь структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій, підприємств району, виконавчий апарат Новомиколаївської районної ради та Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

Розглядалось питання порядку денного «Про внесення змін та доповнень до рішення Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 21.12.2018 № 22 «Про районний бюджет на 2019 рік».

До проекту рішення було внесено дві пропозиції, які не підтримали більшість депутатів. Рішення не прийнято.