ВІДКРИТТЯ ПАМ`ЯТНОЇ ДОШКИ СЕЛЯНАМ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ У 1937 – 1938 РОКАХ

27 листопада 2018 року біля комунального закладу «Новомиколаївська центральна районна бібліотека»  Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулось відкриття пам’ятної дошки селянам репресованим карною системою тоталітарного режиму у 1937 – 1938 роках.

У ці часи репресія не оминула наш Новомиколаївський район. Було ув’язнено 32 особи та 134 розстріляно. Серед них: Савенко Павло Петрович, Зайченко Михайло Данилович, Криволап Василь Демидович, Чернявський Пимон Петрович, Цурпаль Іван Григорович, Загорій Стефан Іванович, Півторацький Андрій Якович, Павелко Єгор Романович, Соха Петро Іванович, Перепилиця Іван Степанович, Стрикун Аврам Антонович, Подріз Андрій Євдокимович, Стешенко Михайло Федорович, Вендлан Отто Оттович, Соха Никифір Матвійович.

Почесне право відкриття пам’ятної дошки селянам Новомиколаївського району було надано заступнику голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяні Субботі.

У заході взяли участь представники виконавчого апарату районної ради, апарату районної державної адміністрації,  установ, організацій, підприємств району та учнівська молодь.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять жертв великого терору.