Чорнобильська трагедія

25 квітня 2019 року о 13.00 в комунальному закладі «Районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбувся захід присвячений         33-й річниці Чорнобильської трагедії.

Зі словами вдячності та великої поваги до присутніх звернулися голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко та заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяна Суббота.

Присутніх на заході наших земляків-«ліквідаторів» Чорнобильської трагедії привітали щирими оплесками, дякуючи їм за подвиг. Серед них: Тенета Микола, Шапаренко Андрій, Вишняк Микола, Коломоєць Володимир, Калініченко Микола, Подріз Михайло, Шапаренко Василь, Зеленський Віктор, Ластівка Віктор,Садовий Володимир, Ковш Володимир, Чередниченко Ірина, Миткалик Любов, Маруженко Аделіна, Маруженко Тимур, Маруженко Сергій, Шевцов Валерій, Цімаховський Сергій, Нікітішен Володимир, Чередниченко Віктор.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх загиблих ліквідаторів Чорнобильської аварії.

У концертній програмі взяли участь: танцювальний колектив«Едельвейс», Ніна Мокроус, Анна Лесів, Анастасія Халявка.