Новомиколаївська районна рада Запорізької області

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ 18 СЕСІЇ

Переглядів: 546

14.03.2017 року у ході підготовки до 18 сесії Новомиколаївької районної ради Запорізької області VII скликання відбулась президія районної ради   де приймли участь голова Новомиколаївської районної ради Павленко Юрій Павлович, Заступник голови ради Дубовик Петро Іванович, Голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Чмельова Вікторія Вікторівна, заступник голови районної державної адміністрації  Кононенко Тетяна Валеріївна, та голови постійних комісій: Павелко М.О., Гут С.В., Пеньковський С.В., Гут В.І., член президії Мануйлов О.Г. та доповідачі.

На президії розглядались питання порядку денного:

1). Про інформацію керівника Токмацької місцевої прокуратури про результати роботи на території Новомиколаївського району за 2016 рік.

2). Про інформацію начальника Новомиколаївського відділення поліції Пологівського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Запорізькій області про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на  території району за 2016 рік.

3). Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки і профілактики злочинності у Новомиколаївському районі на 2017 – 2020 роки.

4). Про звіт головного лікаря Новомиколаївської центральної районної лікарні про фінансово – господарську діяльність установи та ефективність використання коштів, виділених з районного бюджету у 2016році

5). Про внесення змін до програми розвитку системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю у Новомиколаївському районі на 2014 – 2017 роки.

6). Про інформацію відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації про ефективність використання коштів, виділених з районного бюджету у 2016році.

7). Про стан  виконання за 2016 рік Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту у Новомиколаївському районі на 2012 – 2016 роки та про затвердження Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту у Новомиколаївському районі на 2017 – 2021 року.

8). Про інформацію відділу культури і туризму  райдержадміністрації про ефективність використання коштів, виділених з районного бюджету у 2016 році.

9). Про внесення змін до статутів закладів культури, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області.

10). Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам Комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

11). Про стан виконання за 2016 рік  «Комплексної районної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді гендерного паритету, протидії торгівлі людьми та патріотичного виховання молоді на 2012 – 2016 роки».

12). Про внесення змін до районної програми «Турбота» на 2016 – 2020 роки.

13). Про затвердження районної програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017 рік.

14). Про внесення змін до районної цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

15). Про внесення змін до районної Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Новомиколаївського району Запорізької області на 2016 – 2017 роки.

16). Про затвердження програми матеріального стимулювання та заохочення працівників сільського господарства на 2017 рік.

17). Про внесення змін до Програми соціально – економічного та культурного розвитку Новомиколаївського району на 2017 рік.

18). Про внесення змін до бюджетних призначень 2016 року.

19). Про  звіт районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за  2016 рік.

20). Про внесення змін і доповнень до рішення сесії районної ради від 16.12.2016 № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік».

21). Про хід виконання Програми підтримки комунального підприємства «Надія» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

22). Про результати надання та оприлюднення звітів депутатів Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання перед виборцями за 2016 рік.

23). Про затвердження розпорядження голови районної ради, прийняте в міжсесійний період, щодо звільнення редактора комунального підприємства «Редакція районної газети «Наше життя».

24). Про внесення змін до плану діяльності Новомиколаївської районної ради Запорізької області з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого рішенням сесії районної ради від 16.12.2016 № 15.

25). Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з  відділом агропромислового розвитку Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

26). Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з  комунальним підприємством «Редакція районної газети «Наше життя» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

27). Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з  Новомиколаївською районною державною адміністрацією Запорізької області.

28). Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з  Головним управлінням держпродспоживслужби в Запорізької області.

29). Про надання дозволу на укладання договору позички на приміщення в адміністративній будівлі Новомиколаївської районної ради Запорізької області, з  Новомиколаївською районною профспілковою організацією працівників агропромислового комплексу України в Запорізької області.

30). Про передавальний акт балансових активів комунального підприємства «Редакція районної газети «Наше життя» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

31). Різне.

 « повернутися до списку новин