ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У вівторок 20 лютого 2018 року на площі селища Новомиколаївка вшанували  пам`ять Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Обов`язок кожного з нас пам’ятати тих, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність України.

Завдяки їх відвазі та самовідданості, силі духу та стійкості був змінений хід історії нашої держави.

Сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя продовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допускати чогось подібного в майбутньому.

В заході взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості, учасники АТО та всі небайдужі.

Отець Олександр провів молебень, до учасників жалобного мітингу звернулася керівник апарату Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Тетяна Пазій та керівник благодійної організації учасників АТО Микола Танченко.

По завершенню учасники мітингу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність України хвилиною мовчання, поклали квіти та свічки до пам’ятного знака Героям Революції Гідності.