Директора ПрАТ «Новомиколаївський молокозавод» Миколу Олександровича Павелка нагороджено орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм I ступеня»

За поданням Новомиколаївської районної ради Запорізької області голова Запорізької обласної ради Григорій САМАРДАК  27 лютого 2020 року на 35-му черговому  пленарному засіданні Запорізької обласної ради сьомого скликання нагородив директора ПрАТ «Новомиколаївський  молокозавод» та депутата районної ради Миколу ПАВЕЛКА  орденом  «За заслуги перед Запорізьким краєм I ступеня», із занесенням його до Книги Пошани Запорізької обласної ради, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, досягнуті успіхи у професійній діяльності та вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Новомиколаївського району Запорізької області.

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Новомиколаївської районної ради щиро вітають Миколу Олександровича. Ви отримали гідну нагороду, заслуживши її наполегливою працею, вклавши чимало сил і терпіння.

Бажаємо Вам успішного подальшого життєвого шляху, невичерпної енергії, сил та наснаги, нових професійних досягнень, плідної праці та нових звершень!