Відкриття меморіальної дошки Народному депутату України, Президенту Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», Почесному громадянину м. Запоріжжя Петру Михайловичу Ванату

Більшу частину свого життя (28.01.1938 – 08.02.2017) Петро Михайлович присвятив місту Запоріжжю.

Від початку своєї трудової діяльності у вересні 1961 року, як підручний зварника металургійного комбінату «Запоріжсталь» і до смерті у статусі народного депутата України, Петро Михайлович першочергову увагу приділяв потребам міста.

Петро Ванат, займаючи різні керівні посади,  на протязі багатьох років,  брав активну участь у формуванні соціально-економічної політики в регіоні, мобілізації зусиль запорізьких промисловців і підприємців у піднесенні економіки та вніс вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток  міста Запоріжжя та області, створення розвиненої інфраструктури регіону. Неможливо перерахувати усі здобутки Петра Ваната – від будівництва Запорізької дитячої залізниці до фінансування десятків соціальних об’єктів Запорізької області… Багато ще планував зробити.

8 лютого 2019 року у Запоріжжі, по вулиці Тбіліській, 21, відбулося урочисте відкриття пам‘ятної дошки Петру Михайловичу Ванату.

В заході взяв участь голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко.

З нагоди відкриття меморіальної дошки на заході були  присутні:

Почесний громадянин Запорізької області, Надзвичайний і Повноважений Посол України, голова Запорізької облдержадміністрації в 1995-1998 роках В’ячеслав Похвальський, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Гугнін, народний депутат України Олександр Романовський, керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Роман Омельянович, президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Олександр Головко, голова районної адміністрації міської ради Андрій Звегінцев, голова обласного комітету профспілки працівників металургійної і гірничодобувної галузі Валерій Сєдов, представники Запорізької федерації роботодавців, рідні, знайомі, колеги, друзі.

Почесне право відкрити пам’ятний знак  Народному депутату України, Президенту Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», Почесному громадянину м. Запоріжжя  Петру Михайловичу Ванату  було надано Олександру Головку.

Пам’ять  Петра Михайловича Ваната  присутні вшанували хвилиною мовчання.

У день пам‘яті великого патріота на Капустяному кладовищі також було відкрито йому пам‘ятник та в готелі «Інтурист» відбулася презентація книги про життя Петра Михайловича Ваната.

Життя кожної людини – це епоха, а епохи не вмирають і нікуди не зникають. Епохи просто переходять у Вічність…