В РАЙОНІ ПРОЙШЛИ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

У день покровительки всього роду козацького Пресвятої Покрови українці відзначають День захисника України та День українського козацтва.

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, прагнення вільно жити на власній землі. З дідів-прадідів  українці мріяли про  незалежність, а виборовши її у 1991 році, продовжують захищати і відстоювати свої кордони донині.

Сьогодні кращі наші сини пліч-о-пліч боронять українську землю, відстоюючи її цілісність. Ми з гордістю говоримо про нашу армію, про тисячі справжніх чоловіків, які стали на захист кордонів України. А також про мільйони простих небайдужих українців-волонтерів, які годують, одягають, забезпечують усім необхідним  армію.

В комунальному закладі «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області, напередодні свята, 11 жовтня 2019 року о 14.00 відбулися  урочистості з відзначення Дня захисника України , де зібралися очільники району, виконавчий апарат районної ради,  представники установ та підприємств, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, учасники АТО Новомиколаївського району,  сім‘ї загиблих воїнів на Сході України, учнівська молодь та громадкість.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, перший заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Сергій Губатенко та військовий комісар районного військового комісаріату Володимир Конопленко.

Щирі слова підтримки та співчуття линули на адресу родин, які втратили своїх синів, чоловіків, батьків. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять перед подвигом славних синів України – героїв славних козаків, визволителів у роки Другої світової війни, героїв небесної сотні і героїв АТО. Також покладено квіти до пам’ятного знаку.

Свої творчі виступи подарували присутнім  дитячі танцювальні колективи, вихованці комунального закладу «Новомиколаївський навчально-реабілітаційний центр «Паросток» імені В.А.Польського Запорізької обласної ради  та запальний рій «Степові орли» комунального закладу «Софіївський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» Новомиколаївської районної ради.

Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі.