Велопробіг «Пам‘ять…» з нагоди Дня визволення Новомиколаївського району від нацистських окупантів

18 вересня 2020 року о 14.00 в смт.Новомиколаївка     відбувся   велопробіг під гаслом  « Пам‘ять…» приурочений Дню визволення Новомиколаївського району від нацистських окупантів.

На площі біля КЗ «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області зібралися: учнівська молодь, представники установ і організацій району та понад 40 учасників велопробігу.

До всіх присутніх звернулися:  голова районної ради Юрій Павленко, голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Віталій Татаренко та депутат Запорізької обласної ради Роман Кузьменко.

Після урочистого заходу учасники   вирушили до пам‘ятного знаку загиблим мирним жителям у роки Другої світової війни для вшанування пам‘яті та  покладання квітів.