В районі вшанували пам‘ять Героям Небесної Сотні

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, 20 лютого 2020року о 14.00 в смт Новомиколаївка на центральній площі відбувся мітинг-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В заході взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості, учнівська молодь та всі небайдужі.

До присутніх звернулися голова Новомиколаївської районної ради Юрій ПАВЛЕНКО та голова районної державної адміністрації Віталій ТАТАРЕНКО.

В своєму виступі голова ради  наголосив, що кожен свідомий громадянин України має пам’ятати шляхетний вчинок Небесної Сотні, адже вони віддали своє життя за всіх нас, за світле майбутнє нашої країни.

Присутні хвилиною мовчання вшанували  пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто віддав своє життя захищаючи рідну державу

Учасники мітингу поклали квіти та свічки до стенду зі світлинами загиблих Героїв Небесної Сотні.