В районі відзначили День працівників сільського господарства

17 листопада  о 10:00 годині біля районного центру культури та дозвілля відбулися урочистості, фестиваль української кухні, святковий ярмарок та концерт за участю вокалістів і колективів художньої самодіяльності закладів культури району.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулися голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, голова Новомиколаївської  районної державної адміністрації Володимир Грянистий, голова Новомиколаївської районної профспілки працівників агропромислового комплексу Олена Шинкаренко.

За значний особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, досягнення вагомих результатів у праці, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства голова районної ради Юрій Павленко нагородив грамотами Новомиколаївської районної ради, вручив подарунки та кубки:

- Івану Клименку - голові селянського (фермерського) господарства «Волна»;

- Віктору Маншиліну - голові фермерського господарства «Маншилін В.М.»

- Миколі Павелку - директору ТОВ «Терра»;

- Володимиру Білику - трактористу-машиністу сільськогосподарського виробництва ТОВ « 8 Березня»;

- Євгенію Дмитренко - трактористу-машиністу сільськогосподарського виробництва «Лідер»;

- Петру Міхеєнку- трактористу-машиністу сільськогосподарського виробництва філії «Запорізький кінний завод №86 державного підприємства «Конярство України»

- Сергію Роменському- трактористу-машиністу сільськогосподарського виробництва ТОВ « Роза- Агро».

На  фестивалі української кухні всі охочі могли скуштувати різноманітні страви та напої, якими щедро пригощали представники територій сільських та селищних рад.

Виступи  колективів стали родзинкою свята, подарувавши людям позитив та гарний настрій  на усі вихідні.