Новомиколаївська районна рада Запорізької області

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Переглядів: 598

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об`єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Святий наш обов’язок у цей день згадати всіх Героїв, які виборювали свободу України, які боролися за честь, справедливість та гідність українського народу. Герої сьогодення поклали свої голови за мирну Україну для нас і для прийдешніх поколінь. Ми не повинні, не маємо право забути про це.

Тематичні урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи відбулися 21 листопада 2017 року             о 16.00 годині у залі засідань.    

У заході взяла участь заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Кононенко. Були присутні   представники адміністрації, органів місцевого самоврядування, установ, організацій та підприємств району, громадськість.

Ведуча заходу разом з учнями опорного навчального закладу Новомиколаївської ЗОШ № 1  нагадали присутнім  про початок тих подій, як «Євромайдан» об`єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві. Саме за це сотня активістів Майдану пожертвувала найціннішим, що у них було – своїм життям.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих патріотів України, котрі віддали життя, захищаючи свободу і незалежність країни за часів Майдану та на буремному Сході в зоні АТО. До пам’ятного знаку Небесної сотні були покладені вінки та квіти, пов`язали жовто-блакитні стрічки на символічне дерево бажань.« повернутися до списку новин