ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ РОЗПОЧАЛИ СВОЮ РОБОТУ В ПІДГОТОВЦІ ДО 33 ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Постійні комісії розпочали свою роботу в підготовці до 33 чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області, яка відбудеться 15 березня 2019 року.

12 березня 2019 року відбулись засідання постійних комісій районної ради:

- з питань бюджету, фінансів, підприємства та соціально - економічного розвитку;

- з питань освіти, охорони здоров`я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології.

В роботі комісій брали участь: голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій Павленко, заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Дубовик, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина Давиденко та головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області              Юлія Шевцова.

Комісії заслухали запрошених доповідачів з питань порядку денного.