УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи та річниці Революції Гідності 21 листопада 2019 року в смт.Новомиколаївка, на центральній площі біля пам‘ятного знаку «Героям Небесної Сотні» відбувся мітинг  за участі керівництва району: голови Новомиколаївської районної ради Юрія Павленка, першого заступника районної державної адміністрації Сергія Губатенка та представників  від установ і організацій району, громадськості, учнівської молоді.

Учасники зібрання хвилиною мовчання та покладанням   квітів вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО.

Ще і ще раз повертаючись до революційних подій 2013-2014 років потрібно зазначити, що людей не організовували певні політичні сили. Все починалося без будь-яких агітаційних гасел та партійних прапорів. Єдиний символ Революції Гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн. Варто пам’ятати, що разом ми – сила.

Слава Україні! Вічна пам’ять героям, що полягли в боротьбі за Україну! Герої не вмирають!