«Афганістан-30 років без права на забуття»

Сьогодні ми віддаємо заслужену шану ветеранам бойових дій на території інших держав, які з честю виконали свій бойовий обов'язок і для яких 15 лютого – свято на все життя, у яких завжди перед очима стоять ті останні підрозділи, які залишали Демократичну Республіку Афганістан.

З  нагоди ювілейної 30-ої річниці Дня  виведення радянських військ з Афганістану 15 лютого 2019 року о 10.30 в Свято-Миколаївському Храмі відбулася панахида за загиблими воїнами Афганської війни.

Об 11.00 в залі  засідань Новомиколаївської районної ради відбувся  урочистий захід.

В  заході  приймали участь:  заступник  голови Новомиколаївської районної ради  Петро Дубовик, перший заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Сергій Губатенко, заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяна Суббота, голова Новомиколаївської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), полковник запасу Олександр Лісовський.

На захід були запрошені воїни-афганці, учасники АТО, трудові колективи установ, організацій, підприємств, закладів, волонтери, громадськість та інші.

Зі словами подяки та шани до воїнів - афганців звернулася заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Суббота.

Не приховуючи хвилювання   виступив  голова Новомиколаївської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, полковник запасу Олександр Кирилович Лісовський, який розповів про ті часи, згадав своїх побратимів, відзначив наших земляків, які стали очевидцями тих лихоліть.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам‘ять загиблих героїв та за традицією захід закінчився покладанням квітів до пам‘ятного знаку.

Справжнім патріотичним доповненням заходу стали виступи дитячих танцювальних колективів та вокалістів.