ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

В ході підготовки до 30 позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулись засідання постійних комісій:

- 05.12.2018 року о 9.00 год. - з питань бюджету, фінансів, підприємства та соціально-економічного розвитку  та о13.00 год. - з питань освіти, охорони здоров`я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології.

- 06.12.2018 року 10.00 год. та з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики.

- 10.12.2018 року о 8.15 год. - з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини.

В роботі комісій  брали участь: голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області ЮРІЙ ПАВЛЕНКО, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області ІРИНА ДАВИДЕНКО.

Доповідачами по питанням порядку денного були: керівник апарату Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області – Тетяна Пазій, начальник управління фінансів Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області – Валентина Захарчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області – Марина Хробостова, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області – Юлія Шевцова

10.12.2018 року о 9.00 відбулось засідання президії Новомиколаївської районної ради Запорізької області на якому були узгоджені питання порядку денного та внесено пропозиції про включення додаткових питань на розгляд сесії.