Новомиколаївська районна рада Запорізької області

Міжнародний день захисту дітей

Переглядів: 446

    Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

     На центральній площі селища 1 червня  відбулося свято  приурочене до Міжнародного  Дня  захисту  дітей   «Подорож на планету дитинства».  Свято  розпочалося  привітальними словами в.о. голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Володимира Івановича Грянистого.     

  На святі  виступили: танцювальний колектив «Тандем» з хореографічною композицією «Тучка» та вокаліст Фадей Шиш із піснею «Лялька Бібабо».  Продовжилось свято  конкурсами, атракціонами, спортивними іграми, малюванням малюнків  крейдою на асфальті, переглядом мультфільмів та  дискотекою для малечі.        

    Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.« повернутися до списку новин