ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

В підготовці до 45-ої позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області, яка відбудеться 16 жовтня 2020 року, 15 жовтня 2020 року  відбулись  засідання постійних комісій районної ради:

-  з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини;

-  з питань освіти, охорони здоров‘я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології.

- з питань агропромислового розвитку, управління об‘єктами спільної власності територіальних громад району;

-  регуляторної політики і з питань бюджету, фінансів, підприємництва та соціально-економічного розвитку.

Членами комісій було узгоджено питання порядку денного  на розгляд  45-ої позачергової сесії.