Покровський ярмарок

Покровський ярмарок проходить щорічно у першу суботу жовтня у рамках святкування Дня міста Запоріжжя, яке в цьому році відзначило 237-му річницю з дня заснування.

Брали участь в організації представники комунальної установи «Новомиколаївський центр фінансово-господарського обслуговування закладів культури району» Новомиколаївської районної ради Запорізької області,  комунальної установи «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Новомиколаївської районної ради Запорізької області, Новомиколаївський міжшкільний навчально-виробничий комбінат.

Активну участь приймали представники Тернуватського будинку культури народний аматорський колектив «Натхнення».

Висловлюємо щиру вдячність тим хто представляв Новомиколаївський район на Покровському ярмарку.