ЗАСЯЯЛИ ВОГНІ ГОЛОВНОЇ ЯЛИНКИ РАЙОНУ

На центральній площі селища Новомиколаївки 19 грудня, в День Святого Миколая, засяяли вогні головної ялинки району. Привітали дітей з початком новорічних свят голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко та голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Володимир Грянистий. Після привітань розпочалось справжнє святкове дійство. Забавляли дітей казкові герої, додали настрою та позитивних емоцій різноманітні конкурси, розваги, рухливі ігри й хороводи. З великою радістю дітвора зустріли Діда Мороза та Снігуроньку, які принесли з собою не тільки вітання і побажання, але й чудові подарунки. Відкриття головної ялинки додало новорічного настрою на всі зимові свята.

Хай в кожній домівці панує мир та злагода, здійсняться всі ваші бажання, міцного всім здоров`я, родинного затишку та гарного настрою на увесь прийдешній Новий Рік!