Жительку села Любицьке Новомиколаївського району привітали із 100-річним ювілеєм

26 листопада 2019 року жителька с.Любицьке Новомиколаївського району Омельяненко Віра Микитівна відзначає своє 100-річчя.

Віра Микитівна пережила багато трагічних подій, які випали на її долю: голодомор, Велику Вітчизняну війну. Все трудове життя пропрацювала вчителем.

З нагоди поважного ювілею до оселі довгожительки завітали: голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій Павленко, голова Любицької сільської ради Григорій Котелевський, директор комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Новомиколаївської районної ради Наталя Приходько, голова організації Товариства Червоного Хреста Ганна Харьківська, голова Новомиколаївської районної організації Ветеранів в Україні Світлана Тимофіївна Бажан, начальник загального відділу виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Олена Чернявська.

Звертаючись до ювілярки, гості побажали їй міцного здоров’я, поваги від оточуючих, любові від рідних і близьких людей. На знак поваги вони передали Вірі Микитівні квіти, подарунки, солодощі та фінансову допомогу від Новомиколаївської районної організації Ветеранів в Україні.