ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ !

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України та величним святом - Днем незалежності України!

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює  усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати,  як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Вітаю вас із цими великими загальнонаціональними святами.

Нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Від усього серця бажаю вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині!

Зі святами вас!

Слава великому українському народові!

Слава соборній незалежній Україні !

З повагою    голова  ради                                                                            Ю.Павленко